دانلود کتاب های راهنمای گردشگری

جنگل سیاه آلمان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جنگل سیاه آلمان

جنگل سیاه یا شوارتزوالد Schwarzwald معروفترین ارتفاعات سنگی آلمان از کارلسروهه در حدود ۱۶۰ کیلومتر به سمت جنوب تا مرز سوئیسی کشیده شده است. جنگل سیاه بخاطر تاریکی جنگل های صنوبر و شاه بلوط اینطور نام گرفته، اما در این جنگلی علاوه بر بیشه های سرسبز چراگاه های کوهستانی، نهرهای جاری، و آبشارهای خروشان، خانه های کشاورزی چوبی و پیاده راه های خاکی نیز وجود دارند. بالاترین نقطه جنگل سیاه فلدبرگ Feldberg یا ۱۴۹۳ متر ارتفاع است. فلدبرگ یک کوه مسطح است که به آسانی از پارکینگ اتومبیل ها قابل دسترسی است. اگر آسمان صاف باشد م یتوانید از این بالا کوه های آلپ در برن نیز ببینید. سواری در امتداد مسیر خوش منظره شوارتزوالد اوشتراس Schwarzwald - Hochstrasse یک راه برای آشنایی با منطقه است، اما با پای پیاده از یکی از تفریحگاه ها به بهترین شکل می توانید از زیبایی های جنگلی سیاه لذت ببرید. محبوب ترین تفریحگاه این منطقه تیتیزی Titisee همیشه شلوغ است، که کنار دریاچه ای با همین نام قرار گرفته، اما مکان های متعدد دیگری نیز برای اقامت وجود دارند.
اگر بخواهید کنجکاوی های خود درباره ساعت های کوکو و دیگر انواع ساعت های جنگلی سیاه برطرف کنید به Deutsches Uhrenmuseum (موزه ملی ساعت) بروید. میراث معماری متمایز این منطقه در همه جا به چشم می خورد اما بیشترین آنها در Schwarzwalder Freilichtmuseum Vogtsbauernhof (موزه هوای آزاد جنگل سیاه) جمع شده اند، جایی که تکنیک های سنتی کشاورزی نیز به نمایش گذاشته شده اند.


حاشیه غربی جنگل سیاه به جلگه وسیع رایان می رسد. یکی از بهترین پانوراماها را می توانید از Shauinsland در ارتفاع ۱۲۸۴ متری ببینید، که با تله کابین از شهر فرایبورگ قابل دسترسی است. فرایبورگ Freiburg با وجود منار مخروطی و زیبای مونستر Munster (صومعه) گوتیک آن شهر زیبایی است و ساختمان های قدیمی، موزه و مکان های تفریحی بسیاری دارد.
سبک زندگی آرام در این شهر یادآور لباس های سنتی تاکستان ها، دامنه های جنگل سیاه، و دهانه آتشفشانی جالبی است که از دل جلگه بیرون آمده و به تخت امپراطوری (Kaiserstuhl) شهرت دارد.
وقتی در اطراف شهر فرایبورگ قدم میزنید مواظب  Bachleهای شهر کانال های آبی باریک که از تمام خیابان ها می گذارند، باشید.
فرایبورگ و بادن بادن Baden-Baden، ملکه شهرهای آبگرم، دروازه های خوبی برای رسیدن به جنگل سیاه هستند. رومی ها چشمه های این شهر در یک دره سرسبز وزیبا را کشف کردند، و یکی از این چشمه ها با ساختمان ها و امکانات زیاد نام خود را از امپراطور کاراکالا در آن زمان گرفته است.
دوران اوج بادن- بادن اواخر قرن ۱۹ بود، زمانی که به "پایتخت تابستانی اروپا" شهرت داشت، و خانواده های سلطنتی و آریستوکرات اروپا را جذب خود می کرد. این شهر توانسته جذابیت عصر طلایی خود را حفظ کند، و دارای یک کازینوی مجلل، پارک های زیبا و زمین های سوارکاری بزرگ است

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید