دانلود کتاب های راهنمای گردشگری

موزه ایسلند در برلین

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

موزه ایسلندMuseumsinsel واقع بین دو بازوی رودخانه اسپری بخشی از هسته اصلی قرن 13 ام شهر را تشکیل می دهد. نام این موزه برگرفته از مجموعه ای از موزه هاست که برخی از بهترین کلکسیون های جهان را در خود جای داده اند. این جزیره از خیابان اونتردن لیندن، از طریق اشلوس بروکباشکوه Schlossbrucke اثر کارل فردریشی شینکلا، معمار پروسی در ۱۸۲۴، قابل دسترسی است. در قسمت شمالی این مسیر به موزه تاریخ آلمان هر روز ۱۰ صبح بعدازظهر هزینه ورودی) و در کنار آن، Neue Wache (پادگان جدید، یک معبد یونانی کوچک از شینکل که حالا به قربانیان جنگ اختصاص داده شده قرار دارند.

بعد از پلی موزه Altes (هر روز ۱۰ صبح بعدازظهر، پنجشنبه تا ۱۰ شب هزینه ورودی) شاهکار کلاسیک شینکلا دیده میشود که که نمای ستوندار آن رو به گستره سرسبز لواستگارتن است. این موزه کلکسیون زیبایی از عتیقههای کلاسیک را در خود جای داده است.

 پشت این موزه AlteNationalgalerie (سه شنبه یکشنبه ۱۰ صبح - بعدازظهر، پنجشنبه تا ۱۰ شب هزینه ورودی) قرار دارد، که کلکسیون بی نظیری از هنر آلمان در قرن ۱۹ را به نمایش گذاشته است. موزه Neues که هنوز در دست بازسازی استقرار است که میزبان کلکسیون های تاریخ ابتدایی، شامل آیتم هایی از مصر باستان مانند نیمتنه معروف نفرتیتی Neferititi باشد

زیباترین موزه این جزیره موزه پرگامون (هر روز ۱۰ صبح بعدازظهر پنجشنبه تا ۱۰ شبه هزینه ورودی) است، که نام خود را از ارزشمندترین دارایی خود یعنی محراب مرمرین شهر هلنیستی پرگامون، در ترکیه گرفته است. اما این محراب تنها یکی از گنجینههای بیشمار از عتیقه های کلاسیک جهان، خاورمیانه، و شرق است؛ حتما در این موزه از دروازه شهر رومی میلتوس و دروازه ایشتار از بابل دیدن کنید. درست در نوک جزیره موزه Bodemuseum (هر روز ۱۰ صبحبعدازظهر هزینه ورودی) محل دائمی مجموعه ای از کلکسیون ها شامل نیم میلیون آیتم از کلکسیون سکه های معروف جهان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید