دانلود کتاب های راهنمای گردشگری

نوشوانشتاین شهر مونیخ آلمان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشوانشتاین Neuschwanstein و سایر قصرهای سلطنتی

شاید قصرها و قلعه های زیبایی که بدستور شاه لودویگ دوم ساخته شده اند حکومت او را ورشکسته کردند اما سرمایه گذاری بلند مدت و مدبرانه ای بوده، و به پربازدیدکننده ترین جاذبه های گردشگری آلمان تبدیل شده اند. مهمترین آنها اشلوس نوشوانشتاین است که روی یک تخته سنگ بزرگ بالای یک تنگه ساخته شده است. ساخت این قصر در ۱۸۶۹ آغاز شد، و ظاهر آن بیانگر معماری قرون وسطاست. فضاهای داخلی این قصر الهام گرفته از محبوب لودویگ یعنی واگنر بوده و در تمامی آنها به اپراهای واگنر اشاره شده است. برخی از فضاهای داخلی مانند مینستتل هال و ترون روم بسیار مجلل د کور شده اند، اما خود قصرهرگز بصورت کاملی تمام نشد، و لودویگ بدشانس تنها مدت زمان کوتاهی در آن زندگی کرد. بهترین منظره این قصر در محیط بکر اطراف آن از روی پل مارين بروکه Marirnbrucke دیده می شود.

پایین نوشونشتاین قصر قدیمی تر اشلوس هونشوانگائو Schloss Hohenschwangau قرار دارد که یک اقامتگاه تابستانی ویتلسباخ است که لودویگ کودکی خود را در آن سپری کرد در میان جنگل های آلپی تا شرق نوشوانشتاین اشلوسی لیندرهوف Schloss Linderhof زیباترین خلاقیت لودویگ، یک ویلای سفید و باشکوه در کنار کوهستان و در میان باغ های زیبای پلکانی است.
پرهزینه ترین پروژه "شاه دیوانه "روی جزیره ای در دریاچه کیمزی، بزرگترین دریاچه باواریا، در جنوب شرقی مونیخ ساخته شده است. اشلوسی هرن کیمزی Schloss Herrenchiemsee  با الهام از ورسای ساخته شده و حتی شامل یک تالار آینه 100 متری است اما مانند نوشوانشتاین ناتمام باقی مانده است. بین جاذبه های دیگر این منطقه می توان یک موزه مخصوص لودویگ اشاره کرد.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید