دانلود کتاب های راهنمای گردشگری

اتوبوس گردشگری هاپ آن، هاپ آف در پاریس

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
اتوبوس گردشگری هاپ آن، هاپ آف در پاریس - 5.0 out of 5 based on 2 votes

اتوبوس گردشگری هاپ آن، هاپ آف در پاریس

با اتوبوس های گردشگری هاپ آن، هاپ آف و تورهای آن میتوانید برنامه ای خوب برای گشت و گذار به دور شهر پاریس در تور فرانسه خود داشته باشید. این اتوبوس ها هر کدام تورهای از قبل برنامه ریزی شده خاصی را برگزار میکنند که بسته به سلیقه و بودجه خود میتوانید در یکی از این تورها شرکت کنید. این اتوبوس های گردشگری هاپ آن، هاپ آف مشابه اتوبوس های گردشگری بیگ باس می باشند. خصوصیات هر تور پاریس اتوبوس گردشگری هاپ آن، هاپ آف و انواع تورهای آن در زیر آورده شده است.

اتوبوس گردشگری هاپ آن، هاپ آف در پاریس

تور کومبو: پولتان را برای ورودی موزه ها و موسیقی جاز کوچک ذخیره کنید.

قیمت تور برای هر نفر: 85.66 دلار آمریکا

نکات کلیدی این تور:

 • پولتان را با این تور کومبو ذخیره کنید و دیدنی های هنری و معماری شهر پاریس را کشف کنید
 • تور اتوبوس گردشگری هاپ آن، هاپ آف به شما این اجازه را می دهد که برنامه بازدید مناسبی برای خودتان بریزید و از جاذبه هایی که می خواهید دیدن کنید.
 • کامل ترین تور اتوبوسی گردشگری هاپ آن، هاپ آف در پاریس با 4 مسیر مختلف و بیشتر از 50 ایستگاه می باشد.
 • بلیط ورودی برای یک  یا دو روز انتخاب کنید و هر چقد می خواهید سوار اتوبوس ها شده و یا از آنها پیاده شوید.
 • دسترسی رایگان و دقیق خطی به 60 موزه و یادمان با ورودی موزه های پاریس
 • این بلیط ورودی هیچ محدودیتی برای یادمان ها و موزه ها ندارد.

 اتوبوس گردشگری هاپ آن، هاپ آف در پاریس

معرفی اجمالی

تمام شهر پاریس را  با بلیط فوق العاده کومبو تجربه کنید. بلیط اتوبوس گردشگری هاپ آن، هاپ آف در پاریس به شما این امکان را می دهند که خیلی از جاذبه های پاریس را با سلیقه خود کشف کنید. به علاوه، با بلیط ورودی موزه معروف پاریس، شما بلیط ورودی به بیشتر از 60 موزه و یادمان های دیگر را هم دریافت می کنید.

با بلیط هاپ آن، هاپ آف پاریس، هر چقد که می خواهید می توانید از اتوبوس ها پیاده شده یا سوار شوید، مسیر خود را عوض کنید، یا تنها در آن بنشینید و از منظره ای که از طبقه دوم و رو باز اتوبوس میبینید لذت ببرید. زمانی که در اتوبوس هستید می توانید راجع به تاریخ و فرهنگ غنی فرانسه با فایل های صوتی از قبل ضبط شده به 9 زبان، اطلاعات کسب کنید. بلیط شما برای 24 ساعت یا 48 ساعت بر طبق خرید خودتان اعتبار دارد.

4 مسیر و 50 ایستگاه در این سفر شگفت انگیز پاریس برای انتخاب وجود دارد. همه این 4 مسیر باه هم مرتبط بوده، و به شما این اجازه را می دهد که به راحتی در میان آنها تغییر مسیر دهید. و این همه گزینه ها نیست. بلیط ورودی2 روزه موزه پاریس هیچ محدودیتی برای شما ندارد و زمانی که برای شما صادر می شود دسترسی خطی به 60 موزه و یادمان را برای شما ارائه می دهند.

نکته: اکثریت موزه های پاریس برای کودکان زیر 18 سال زمانی که با یک بزرگسال همراه باشند رایگان است.

 اتوبوس گردشگری هاپ آن، هاپ آف در پاریس

زمان فعالیت ها و برنامه تورها

این تورها هر روزه برگزار می شود و دو نوع بلیط با اعتبار یک روزه و دو روزه دارد. برنامه زمانی حرکت اتوبوس های گردشگری توریستی هاپ آن هاپ آف در ماه های سال به شرح زیر است:

 • آپریل 01 تا 31 اکتبر: از ساعت 9:30 صبح تا 8:30 بعد از ظهر، اما اتوبوس ها بین 10 تا 15 دقیقه طول می کشد که به هر ایستگاه برسند.
 • 1 نوامبر تا 31 مارچ: از 9:30 صبح تا 6:30 بعد از ظهر، بازه زمانی رسیدن هر اتوبوس به ایستگاه بین 25 تا 30 دقیقه می باشد.
 • بیشتر جاذبه های پاریس مانند موزه هایش ساعت های بازدید خاصی دارند. بسیاری از آنها در روز های دوشنبه و سه شنبه تعطیل می باشند.
 • اگربعد از خرید بلیط قصد تعویض آن را دارید می توانید در ایستگاه های محلی اتوبوس ها به آدرس های زیر این کار را بکنید.

آدرس اداره بازدید از شهر پاریس: 2 Rue des Pyramides و 75001 Paris

شما می توانید در هر ایستگاهی که می خواهید از اتوبوس ها پیاده شده و سفر خود را پایان دهید.

 اتوبوس گردشگری هاپ آن، هاپ آف در پاریس

آیتینری یا برنامه زمانی تور کومبو:

بلیط فوق العاده کومبو به شما این اجازه را می دهد که برنامه زمانی خود را خودتان ببندید و حتی ظهر برای غذا و نوشیدنی از اتوبوس ها پیاده شده و بعدا دوباره برای ادامه سفرتان سوار شوید. بعضی از موزه های این بلیط مانند تاق پیروزی، موزه لوور، تور کلیسای نوتردام، موزه اورسی، پانتئون، کاخ فونتین بلو، مرکز پمپیدو (موزه هنرهای مدرن)، کانسیرژری، ویلا ساووی، قلعه چاتیو دو پیرفوندز.

 اتوبوس گردشگری هاپ آن، هاپ آف در پاریس

چند نکته مهم:

 • حتما بلیط خود را پرینت بگیرید.ارائه بلیط در گوشی موبایل برای راننده های اتوبوس قابل قبول نمی باشد.
 • بلیط کودکان تنها شامل اتوبوس می باشد. اکثر موزه های شهر پاریس برای افراد زیر 18 سالی  که با والدین خود آمده اند رایگان است.
 • شما باید بلیط خود را در محل و باجه بلیط محلی با بلیط قابل لمس تعویض کنید.
 • بلیط سفر های دو روزه باید حتما در دو روز متوالی استفاده شوند.
 • تورهای گردشگری اتوبوسی هاپ آن هاپ آف توسط تور رو باز پاریس اجرا می شود و دارای اتوبوس های سبز رنگ است. درون اتوبوس ها سرویس بهداشتی و دستمال کاغذی وجود ندارد.
 • در طی بازه زمانی تور ممکن است که اتوبوس ها به ترافیک بربخورند. و باید منتظر اتوبوس های بعدی باشند.
 • چون پاریس پایتخت است و تمام اتفاقات سیاسی، جشن ها و مراسم ها در این شهر برگزار می شود، ممکن است مسیرهای اتوبوس ها را مختل کند.مخصوصا در طی تابستان و آخر هفته ها. این تأخیر اتوبوس ها را به پای ترافیک بگذارید.

اتوبوس گردشگری هاپ آن، هاپ آف در پاریس

اطلاعات اضافه

بلیط ورودی شامل فعالیت محلی و اطلاعات تماس و شماره تلفن های محلی در مقصد می باشند. آنها به هر سوالی که ممکن است شما داشته باشید با خوشحالی جواب می دهند. اگر از اتوبوس ها پیاده نشوید.یک تور و مسیر کامل به شرح زیر زمان میبرد:

تور بزرگ پاریس: 2 ساعت

مسیر مونتمار1 ساعت و 20 دقیقه

مونپارناسی_ گرمین مقدس: 1 ساعت

باستیل- برسی: 1 ساعت

 

جهت اطلاع از آفرهای تور اروپا و تور فرانسه با آژانس سفری دیگر در تماس باشید.       

تلفن  02188851080

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید