دانلود کتاب های راهنمای گردشگری

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 2149

درباره فرانسه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرانسه به عنوان مقصد توریستی
 به رغم همه چیز، فرانسه یکی از بزرگترین مقصد گردشگری جهان است و به واسطه آن، یکی از مکانهای امن در جهان به شمار می رود. سخت نیست که بدانیم چرا فرانسه مهترین مقصد گردشگری شده است. فرانسه جاذبه های توریستی برای همه سلیقه ها در خود دارد برخی از بزرگترین سواحل اروپا و همچنین بالاترین کوه ها و بهترین آثار تاریخی، زیباترین شهرها، قلعه های با شکوه ، بهترین رودخانه ها و دیگر جاذبه های توریستی، بهترین رستوران ها و بهترین شراب ها و هتل های لوکس از هر کشور دیگری در اروپا، در فرانسه گرد هم آمده اند.
در فرانسه برای همه افراد سرگرمی وجود دارد، این که یکی از دلایلی است که باعث می شود مقصد گردشگری رتبه یک در جهان بشمار بیاید. فرانسه مقصد مناسبی جهت تعطییلات و مکان هایی مانند پاریس، نیس یا بوردو، به تعطیلات خانوادگی آرام  در کنار ساحل یا تعطیلات پر انرژی کوهنوردی، قایقرانی یا دوچرخه سواری در فضای باز عالی همه اینها در فرانسه میباشد.

پاریس
پاریس یخ زده در کیک - پایتخت فرانسه و مطمئنا جالب ترین شهر در جهان است. با موزه ها و بناهای تاریخی، بلوار های خوب ، فرهنگ ، رستوران ها و فضای منحصر به فرد آن، پاریس شهری که می توانید یک هفته یا یک ماه یا یک سال آن را ببینید و هرگز از آن خسته نشوید. در کلمات خاطرهانگیز توماس جفرسون، "راهپیمایی در مورد پاریس درسهایی را در تاریخ، زیبایی و در زندگی به ارمغان خواهد آورد." اما پاریس فقط یک نقطه شروع است، فرانسه بسیار بیشتر از پاریس است.
 گردشگری فرهنگی در فرانسه
موزه های فرانسه و گالری های هنری که بر خلاف باور عمومی، همه در پاریس نیستند. مجموعه ای باشکوه از آثار هنری و مصنوعات را ارائه می دهند؛ و برای آنهایی که برای تعطیلات فرصتی برای کشف میراث تاریخی اروپا هستند، کلیساهای بزرگ فرانسه، قلعه های قرون وسطایی و هزاران آثار باستانی دیگر، گنجینه ای است که در انتظار کشف است. برای تکه تکه شدن، شاوت لوئر (در منطقه مرکز فرانسه) یک انتخاب صحیح است؛ در میان بسیاری از سایت های تاریخی دیگر، کشف بقایای رومی پرونس، شهرهای باستانی دوردست قرون وسطایی در جنوب غربی، یا قلعه ها و غارها در انتظار شماست.حتماقبل از سفر به مناطق موردنظر راهنمای آثار تاریخی و جاذبه های توریستی در هر منطقه را بخوانید.

سواحل فرانسه
در ماه های ژوئیه و اوت، سواحل مدیترانه فرانسه بسیار شلوغ میشوند؛ این به ویژه در استراحتگاه معروف پروینس و ریویرا فرانسه دیده میشود. در مقابل، سواحل ماسه ای طولانی لانگدوک، جایگاه ساحلی بیشتری دارند. دور از استراحتگاه ها، بریتنی مقدار زیادی از سواحل خوب را ارائه می دهد، با لذت اضافه شده از جزر و مد و امواج خوب؛ و سواحل اقیانوس اطلس فرانسه، در جنوب Loire، دارای بسیاری از سواحل شنی طولانی در مناطق Poitou-Charentes و Aquitaine است. جنوب بوردو، مایل از سواحل خوب وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر راهنمای سواحل فرانسه را ببینید.

دیدنی های قدیمی و دورافتاده به فرانسه
اگر می خواهید درمورد زندگی شلوغ و فرهنگ فرانسه بدانید، به شهر بزرگ پاریس بروید. مکان های فراوانی در دورترین روستاهای فرانسه وجود دارد که هنوز بی امکانات هستند. این مناطق و چندین منطقه در فرانسه برای تعطیلات و یا برای کسانی که قصد خوش گذرانی در خیابان های کوچک روستایی را دارند، فوق العاده ترین مکان ها و دور از همه ی کارها و مشغله هامیباشد . پنج بخش فرانسوی (محله ای) که مخصوصا ارزش آن را بررسی می کنند عبارتند از Aveyron ، Haute Loire (بخشی از منطقه اوورنی، برای سال 2016 توسط Lonely Planet به عنوان یکی از ده مناطق پربازدید جهان معرفی شد)،  Corrèze (Limousin)، Jura (Franche Comté) و Vosges (Lorraine): تمام این بخش ها شامل مناطق کم جمعیت، مناظر جذاب و بهترین مکان های تفریحی برای استراحت است و از صلح و آرامش لذت ببرید.
رانندگی در فرانسه
فرانسه دارای شبکه گسترده ای از بزرگراه ها است و بسیاری از آنها شرایط رانندگی نسبتا آرام را ارائه می دهند. رانندگی در لاین موتور سیکلت ها حتما تجربه کنید، یک تجربه لذت بخش و هیجان انگیزی خواهد بود.

جهت اطلاع از آفرهای تور اروپا و تور فرانسه با ما در تماس باشید.    02188851080

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید