دانلود کتاب های راهنمای گردشگری

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 2149

وقت سفارت اسلوونی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
وقت سفارت اسلوونی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

 وقت سفارت اسلوونی

تعیین وقت سفارت اسلوونی و ویزای این کشور خدمات ماست. در متن زیر می توانید انواع اطلاعات در خصوص تعیین وقت سفارت اسلوونی و ویزا و همینطور مدارک لازم در خصوص عرضه ویزای اسلوونی کسب کنید.

دلیل لزوم تعیین وقت سفارت اسلوونی

اسلوونی از دسته مناطقی است که برای سفر به آن با هر هدفی باید ویزا داشته باشید. هر ویزا با هر برچسبی برای هدفی خاص طراحی شده است. اگر می خواهید برای تحصیل به این منطقه بروید باید ویزای تحصیلی بگیرید، ویزای توریستی تنها برای گشت و گذار های کوتاه مدت در این منطقه مناسب است و در زمان تعیین شده باید باز گردید. افرادی که به فکر کسب و کار و تجارت هستند باید به دنبال ویزای کار باشند. البته یک سری ویزای دیگر از جمله، پزشکی، ازدواج و مهاجرت نیز وجود دارد که با توجه به اسمی که دارند می توان حدس زد که با چه هدفی طراحی شده اند.

اما برای هر کدام از اهداف خود به رحال باید روز و تاریخ مشخصی را در سفارت باشید و مورد مصاحبه واقع شوید. تعیین وقت سفارت اسلوونی به صورت غیر حضوری و اینترنتی انجام می شود و البته معمولاً پنل وقت سفارت اسلوونی بسته است و این موضوع به این معنی است که باید به صورت روتین سایت مربوطه را چک کنید.

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت اسلوونی

شما برای اخذ ویزا نیاز به مدارکی دارید که باید همراهتان باشد. فرقی نمی کند خودتان در روز مصاحبه حاضر شوید و یا وکیلتان، بهرحال این مدارک باید کامل باشد.

اولین و مهم ترین گزینه در این مسیر پر کردن فرم ویزا است این فرم باید به دقت دانلود و تکمیل شود. دقت کنید که فرم در سه بخش مجزا تهیه شده است که بخش اول آن برای کسانی است که می خواهند با هدفی غیر از درس و کار به این منطقه سفر کنند. در بخش های بعد اهداف و سؤالات جدی تری پرسیده می شود که باید به درستی پاسخگو باشید. فرم را پر کرده و یک نسخه را ذخیره و نسخه بعدی را ایمیل می کنید و منتظر ایمیل تأیید و یا عدم تأیید خواهید شد.

فرض می کنیم که فرم شما تأیید شده است.

فرم را در پرونده مدارک خود قرار می دهید، حال نوبت به شناسنامه و کارت ملی است، تمامی صفحات شناسنامه باید به درستی ترجمه و کپی شود. بهتر است که عکس روی شناسنامه شما با وضعیت فعلیتان تا حدودی همخوانی داشته باشد.

در نظر داشته باشید که شما نیاز به عکس 6 در 4 دارید که باید با زمینه سفید گرفته شود. این عکس باید در وضعیت بسیار عادی گرفته شود.بیمه نامه مسافرتی از دسته گزینه هایی است که باید همراهتان باشد. این بیمه نامه تضمین خسارات وارد شده از سوی شما خواهد بود.

مدارک کاری برای تعیین وقت سفارت اسلوونی

افرادی که کارمند دولت هستند باید یک سری مدارک از برگه حکم کارگزینی خود تهیه کرده و همراه خود داشته باشند. این برگه بسیار مهم و ضروری است.کارمندان خصوصی باید برگه اشتغال خود را مهر و امضا کنند و البته فیش حقوقی چنین افرادی باید به درستی ترجمه شود.

صاحبان شرکت نیاز به عرضه روزنامه و همینطور رزومه کاری و اجرایی خود دارند، این مدارک باید به زبان کشور مبدأ در پرونده قرار بگیرد. یعنی اگر ایرانی هستید مدارک باید به زبان فارسی باشد.

اگر از دسته دانشجویانی هستید که می خواهید به اسلوونی سفر کنید باید کارت مخصوص به تحصیل خود را عرضه کنید. این موضوع برای افرادی که عضو هیئت علمی هستند به کارت های بین المللی تغییر خواهد کرد.

افرادی که دارای شغل های آزاد هستند باید بتوانند کارت بازرگانی خود را در پرونده مدارک عرضه کنند در صورت نداشتن چنین گزینه ای می توانید از جواز شغلی استفاده کنید.

می دانیم که وقت سفارت اسلوونی ارتباط مستقیمی با گردش مالی عرضه شده از سوی شما دارد به هر حال شما باید ثابت کنید که مشکل مالی ندارید. عموماً گردش مالی 6 ماه اخیر افراد باید اعلام شود.

سند مالکیت زمین و خانه نیز نیاز است که بهتر است در دو سری کپی شود. البته این مدرک در صورت لزوم قابل بررسی خواهد بود.در سفر به اسلوونی با هدف توریستی باید بلیط هواپیما رفت و برگشت اعلام کنید، این گزینه در روز مصاحبه بررسی می شود.

اصول تعیین وقت سفارت اسلوونی

پس از ارسال فرم اولیه ویزا و دریافت تأیید آن باید اقدام به تعیین وقت سفارت اسلوونی کنید.

در روش اول می توانید خودتان شخصاً به سفارت رفته و در مصاحبه حاضر شوید. اما باید یک سری مسائل را به درستی بررسی کنید آیا واقعا از عهده ی سؤال و جواب های مأمورین بر خواهید آمد؟

آیا می دانید میزان اعتماد به نفس شما در این مسیر بسیار مهم است؟

اگر واقعا قصد سفر به اسلوونی دارید و برایتان خیلی مهم است که ویزای این منطقه را دریافت کنید بهتر است به سراغ روش دوم بروید.

در روش دوم شما می توانید تمامی کارهای خود را از طریق وکالت نامه به فردی خبره و کاربلد بسپارید. در نظر داشته باشید که این افراد به صورت دوره ای بارها و بارها تحت مصاحبه قرار خواهند گرفت و به تمامی سؤالات تا حد زیادی تسلط دارند.

از طرف دیگر تیم های ما می توانند وقت سفارت اسلوونی را بسیار زود و سریعتر رزرو کنند.

مراحل تعیین وقت سفارت اسلوونی

می دانیم که مراحل اولیه برای تعیین وقت سفارت اسلوونی به صورت اینترنتی انجام می شود. در ابتدا باید فرم مربوطه را پر کنید و به آدرس اعلام شده ایمیل کنید.

ایمیل شما ظرف 3 الی 7 روز پاسخ داده خواهد شد. به این ترتیب می توانید متوجه شوید که تاییدیه اول را اخذ کرده اید یا خیر.

در صورتی که ایمیل تأیید ارسال نشد فرم شما تأیید نشده است و باید مجدد فرم را تکمیل و ارسال کنید.

در صورت تأیید فرم اولیه پنل انتخاب وقت سفارت اسلوونی برای شما باز می شود، در این شرایط باید تاریخی از سوی شما اعلام شود. دقت کنید که تاریخ اعلام شده به معنی تأیید وقت سفارت اسلوونی نخواهد بود.

نتیجه اصلی به صورت ایمیل به شما اعلام می شود. در تاریخ اعلام شده باید با پوشه مدارک خود در سفارت حضور داشته باشید.بهتر است که طبقه بندی صحیحی از پرونده های خود داشته باشید تا روال مصاحبه شما سریعتر انجام شود.

در صورتی که پنل تعیین وقت سفارت اسلوونی بسته بود باید با پیگیری های روزانه زمان مناسبی را برای تعیین وقت سفارت فراهم سازید.

نکات ضروری در خصوص وقت سفارت اسلوونی

شایان ذکر است که کپی مدارک شما در سفارت باقی خواهد ماند و مدارک اصلی به شما باز گردانده می شود. بهتر است که از تمامی مدارک دو سری کپی تهیه کنید.

افرادی که کمتر از 12 سال دارند نیاز به تهیه مدارک و همینطور پر کردن فرم نخواهند داشت به این معنی که این افراد از وابسته ها محسوب می شود و قرار است که با اولیای دم سفر کنند.سایر افراد بالاتر از 12 سال به صورت جداگانه باید فرم را تکمیل کرده و مراحل انگشت نگاری را به طور دقیق طی کنند.

تأیید وقت سفارت اسلوونی

گاه دیده می شود که زمان اعلام شده از سوی شما برای تعیین وقت سفارت اسلوونی تأیید نمی شود. در چنین شرایطی عموماً باید به فکر چاره باشید.دقت کنید که به طور کلی وقتی به دنبال ویزا هستید بهتر است تایم خالی داشته باشید.

این موضوع سبب می شود که هر تاریخی که از سوی پنل وقت سفارت اسلوونی اعلام می شود با برنامه های شما همخوانی داشته باشد.شما می توانید در چنین شرایطی به سادگی در سفارت حضور داشته و مصاحبه شوید.

لغو وقت سفارت اسلوونی

اگر در روز اعلام شده در سفارت حضور نداشته باشید شانس بزرگی را از دست داده اید، عموماً در این شرایط اسم کاربری شما در لیست سیاه قرار می گیرد و برای تعیین وقت سفارت دیگر دچار دیرکرد واضحی خواهید شد.

لغو وقت سفارت اسلوونی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

تعیین وقت ضروری سفارت اسلوونی

با توجه به اینکه تعیین وقت سفارت اسلوونی گاه زمانبر است شرایطی فراهم شده است تا بتوانید از طریق ویزای ضروری به این منطقه سفر کنید.در نظر داشته باشید که در فرم مخصوص ویزای ضروری علت سفر خود را شفاف سازی می کنید به این ترتیب تایم مصاحبه شما بسیار زودتر خواهد بود.

 

جمع بندی در خصوص شرایط تعیین وقت سفارت اسلوونی

همین حالا می توانید برای تعیین وقت سفارت اسلوونی اقدام کنید، تیم های متخصص ما شرایطی فراهم می کنند تا افراد بتوانند به سادگی از سفر خود لذت ببرند.

در نظر داشته باشید که اسلوونی از دسته مناطقی است که بازدید از هر قسمت و حتی کسب و کار در آن بسیار لذت بخش خواهد بود. شما می توانید با کمترین هزینه به ویزای اسلوونی نزدیک شوید و به هدف خود دست یابید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط اسلوونی، تور اسلوونی، وقت سفارت اسلوونی ،ویزای اسلوونی و تور اروپا   88851080-021.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید